Logo_Web

Va­kan­tie­hu­is 0072, Lakolk, voor 4 personen en 1 hu­is­di­e­ren

Huis-ID: 0072
Lakolk 12, Lakolk
4 gasten
2 slaapkamers
1 badkamers
1 stk huisdieren
Va­kan­tie­hu­is in Lakolk, West-Jutland, met plaats voor 4 volwas­se­nen en 1 hu­is­di­e­ren. De woning heeft een gezellig interieur met o.a. een hout­ka­chel, en beschikt daarnaast over een was­ma­chine en een vaatwas­ser.
Als u deze va­kan­tiewo­ning huurt, heeft u toegang tot internet. Het is 300 meter naar het di­cht­st­bi­jzi­jn­de strand en 300 meter naar de di­cht­st­bi­jzi­jn­de su­per­markt.
De woning heeft een op­pervlak­te van 60 m² en ligt op een 2.000 m² groot perceel.

Andere faciliteiten

4 volwas­se­nen
1 stk hu­is­di­e­ren
60 m² woo­nop­pervlak­te
Gebouwd in 1950
Ge­renove­erd in 1996
Uitzicht over het landschap
Electri­s­che verwar­m­ing

Kamers

Badkamer
Gang
Keuken/eetkamer
Slaapka­mer : 2
Woonkamer

Afstanden

300 m naar re­stau­rant
10,5 km naar golfbaan
4,5 km naar Waddenzee

Regler

Opladen van elek­tri­s­che auto niet to­e­ge­staan
Roken niet to­e­ge­staan

Inbegrepen in de prijs

  • An­nu­le­rings­verze­ke­ring

  • Schoon­maak in­be­gre­pen

Bestemming

Loading...

Feriepartner Rømø

Feriepartner Rømø

Ontdek de unieke natuur van het Waddengebied op het eiland Rømø, met brede, witte zandstranden die onmiskenbare herinneringen creëren. Rømø biedt ook tal van activiteiten, waaronder verschillende vormen van windsurfing, die op maar weinig andere plekken in Europa beoefend kunnen worden. Er zijn twee manieren om naar Rømø te reizen: de dijk die het eiland met het vasteland verbindt, en de veerboot die regelmatig pendelt tussen het beroemde Duitse vakantie-eiland Sylt en Rømø. Dit biedt talloze mogelijkheden voor uitstapjes.

Feriepartner Rømø

Vergelijkbare vakantiehuizen