Logo_Web

Va­kan­tie­hu­is G175, Gjel­lero­d­de, voor 6 personen

Huis-ID: G175
Bellisvej 75, Gjellerodde
6 gasten
3 slaapkamers
1 badkamers
Huisdier niet toegelaten
Va­kan­tie­hu­is in Gjel­lero­d­de, De Limfjord, met plaats voor 6 volwas­se­nen. De woning heeft een gezellig interieur met o.a. een hout­ka­chel, en beschikt daarnaast over een was­ma­chine en een vaatwas­ser.
Als u deze va­kan­tiewo­ning huurt, heeft u toegang tot internet. Het is 150 meter naar het di­cht­st­bi­jzi­jn­de strand en 350 meter naar de di­cht­st­bi­jzi­jn­de su­per­markt.
De woning heeft een op­pervlak­te van 80 m² en ligt op een 800 m² groot perceel.

Andere faciliteiten

6 volwas­se­nen
80 m² woo­nop­pervlak­te
800 m² perceel
Gebouwd in 1983
Ge­de­el­te­li­jk ge­renove­erd in 2020
Uitzicht op fjord
Electri­s­che verwar­m­ing
Afwas­ma­chine

Kamers

Badkamer
Gang
Keuken
Slaapka­mer : 3
Woonkamer

Afstanden

150 m naar strand
350 m naar re­stau­rant
2,5 km naar golfbaan
1,3 km naar meer

Regler

Huisdier niet to­e­ge­la­ten
Opladen van elek­tri­s­che auto niet to­e­ge­staan
Roken niet to­e­ge­staan

Inbegrepen in de prijs

  • Schoon­maak in­be­gre­pen

  • An­nu­le­rings­verze­ke­ring

Bestemming

Loading...

Feriepartner Gjellerodde

Feriepartner Vejlby Klit - Gjellerodde

Vakantie in Gjellerodde biedt ontspanning en activiteiten te midden van prachtige natuur, met de vakantiehuizen dicht bij het uitzicht over de Limfjord. Hier zijn uitstekende mogelijkheden voor watersport en excursies zoals een oestersafari. Bezoek ook het lokale museum Gjellergaard, dat de West-Jutlandse visserswoningen toont met tentoonstellingen en een café. Het gebied biedt indrukwekkende 40-50 meter hoge morenen-bergen en een prachtig uitzicht op de handelsstad Lemvig, evenals een gedenksteen voor de dichter Thøger Larsen, die het gedicht "Danmark, nu blunder den lyse nat" schreef.

Feriepartner Gjellerodde

Vergelijkbare vakantiehuizen