Logo_Web

Va­kan­tie­hu­is 8510, Gjerrild Nord­s­trand, voor 6 personen

Huis-ID: 8510
Fridavej 62, Gjerrild Nordstrand
6 gasten
2 slaapkamers
1 badkamers
Huisdier niet toegelaten
Va­kan­tie­hu­is in Gjerrild Nord­s­trand, Oost-Jutland, met plaats voor 6 volwas­se­nen. De woning heeft een gezellig interieur.
Als u deze va­kan­tiewo­ning huurt, heeft u toegang tot internet. Het is 400 meter naar het di­cht­st­bi­jzi­jn­de strand en 3.000 meter naar de di­cht­st­bi­jzi­jn­de su­per­markt.
De woning heeft een op­pervlak­te van 66 m² en ligt op een 1.200 m² groot perceel.

Andere faciliteiten

6 volwas­se­nen
66 m² woo­nop­pervlak­te
1.200 m² perceel
Gebouwd in 1999
Electri­s­che verwar­m­ing
Kof­fie­ma­chine
Electri­s­che wa­ter­ko­ker

Kamers

Alkoof/Nis
Badkamer
Gang
Keuken/eetkamer
Slaapka­mer : 2
Woonkamer

Afstanden

400 m naar strand
400 m naar kust
5,0 km naar re­stau­rant
16,0 km naar golfbaan
400 m naar zee

Regler

Huisdier niet to­e­ge­la­ten
Opladen van elek­tri­s­che auto niet to­e­ge­staan
Roken niet to­e­ge­staan

Inbegrepen in de prijs

  • An­nu­le­rings­verze­ke­ring

  • Schoon­maak in­be­gre­pen

Bestemming

Loading...

Feriepartner Djursland

Feriepartner Djursland

Vakantie op Djursland betekent belevenissen voor iedereen, kindvriendelijke oost-gerichte stranden en indrukwekkende natuur. Stap in de snelste achtbaan van Denemarken in Djurs Sommerland of kom dicht bij de dieren in Ree Park. De op één na grootste stad van Denemarken, Aarhus, is in minder dan een uur bereikbaar – hier is er winkelen voor de dames en bier langs de rivier voor de heren. De regenboog op het AROS kunstmuseum biedt het mooiste uitzicht over heel Aarhus.

Feriepartner Djursland

Vergelijkbare vakantiehuizen