Logo_Web

Va­kan­tie­hu­is 40379, As Vig, voor 6 personen

Huis-ID: 40379
Asbo 8, As Vig
6 gasten
2 slaapkamers
1 badkamers
Huisdier niet toegelaten
Va­kan­tie­hu­is in As Vig, Oost-Jutland, met plaats voor 6 volwas­se­nen. De woning heeft een gezellig interieur met o.a. een hout­ka­chel, en beschikt daarnaast over een was­ma­chine en een vaatwas­ser.
Als u deze va­kan­tiewo­ning huurt, heeft u toegang tot internet. Het is 100 meter naar het di­cht­st­bi­jzi­jn­de strand en 400 meter naar de di­cht­st­bi­jzi­jn­de su­per­markt.
De woning heeft een op­pervlak­te van 62 m² en ligt op een 800 m² groot perceel.

Andere faciliteiten

6 volwas­se­nen
62 m² woo­nop­pervlak­te
Gebouwd in 2004
Ge­renove­erd in 2019
Zeezicht
Panorama
Electri­s­che verwar­m­ing

Kamers

Badkamer
Keuken
Slaapka­mer : 2
Slaapzol­der
Woonkamer

Afstanden

100 m naar strand
100 m naar kust
400 m naar winkel
350 m naar re­stau­rant
5,5 km naar golfbaan
20,0 km til openbaar zwembad

Regler

Huisdier niet to­e­ge­la­ten
Opladen van elek­tri­s­che auto niet to­e­ge­staan
Roken niet to­e­ge­staan

Inbegrepen in de prijs

  • Schoon­maak in­be­gre­pen

  • An­nu­le­rings­verze­ke­ring

Bestemming

Loading...

Feriepartner Odder-Juelsminde, Juelsminde

Feriepartner Odder-Juelsminde - Juelsminde

Vakantie dicht bij de grootste attracties van Jutland en de op één na grootste stad van Denemarken, Aarhus. Onze regio biedt een schat aan ervaringen voor gezinnen met kinderen, maar ook voor degenen die gewoon willen genieten van de rust en de natuur, terwijl de grote stad met haar vele culturele mogelijkheden snel bereikbaar is. Wij kennen elke hoek, van Odder tot Juelsminde, en je hebt het geluk dat we kantoren hebben in beide plaatsen. Daarom staan we altijd klaar om je te helpen, of je nu kiest voor een vakantiehuis in Odder of in Juelsminde.

Feriepartner Odder-Juelsminde, Juelsminde

Vergelijkbare vakantiehuizen